Grafika

Happy B-Day DYLAN O'BRIEN!!!

26. srpna 2015 v 21:31 | Pay
Ano zapomněla jsem, dnes má narozeniny Dylan O'Brien...tak pokud jste ještě vzhůru a uniklo vám to, tak mu pojďte popřát všechno nejlepší!!!! :))))

Happy B-Day Arden!!!

16. srpna 2015 v 19:56 | Pay
Ano zapomněla jsem, kdyby Arden nepřidala fotku, kde drží balonky :D tak bych to nevěděla :D Takže pojďme popřát Arden Happy Birthday! :)))

Happy B-Day Max Carver!!!

1. srpna 2015 v 7:24 | Pay
Obráze jsem udělala na stejném principu jako u Charlieho :D ono je těžké dělat nějaká tato přáníčka :D když Max moc samostatných shootů a fotek nemá :D ale to je fuk, takže #HappyBDayMax !!! :)

PS: Dnes bohužel už zřejmě nic nepřidám, fotky z IG Maxe, Charlieho a Iana jsou nahrané na galerii...nic jiného jsem nestihla, musím být u babičky a pomáhat tam s něčím...tak si projdětě články, které jsem za celý týden přidala :) a taky jsem po vás chtěla, jestli by jste třeba nechtěli nějakou tu soutěž, jen tedy nevím, co bych vám dala za ceny :D jelikož nejsem zrovna movitá a nemohla bych vám dát nějaký hodnotný dárek :D tak vymyslete něco a zkuste házet nápady buď sem na blog nebo na náš mail, který najdete v menu ;)

Happy B-Day Charlie Carver!

31. července 2015 v 8:31 | Pay
Kdopak nám to dnes slaví narozeniny? Ano Charlie Carver, který se narodil o půlnoci 31. 7. 1988 a asi 5 minut po něm nebo i déle se narodil jeho bratr Max, takže narozeniny bude mít Max až zítra :) tak pojďte popřát na Twitter #HappyBdayCharlie :))))

Happy B-Day Dylan Sprayberry!!!

7. července 2015 v 21:45 | Pay
přiznám se, že jsem na štěňátko Dylana zapomněla :D takže všechno nejlepší Dylane!!! :) ♥

Happy Birthday Tyler !!!

11. září 2014 v 13:55 | bitchsimcababy & Pay
kdopak má dnes 27.narozeniny??? :) Tyler Hoechlin!!! HAPPY BIRTHDAY !!!!

Happy Birthday Dylan O'Brien!!!

26. srpna 2014 v 0:00 | Pay
Musela jsem tento článek přednastavit, jak už jsem vás informovala v předchozím článku, tak nevím,kdy se sem dostanu. Takže Dylanovo 23.narozeniny, pokud máte twitter, tak trendujte :) a popřejte Dylanovi :)

Happy Birthday Arden Cho!!!

16. srpna 2014 v 21:37 | Pay
já jsem na ní dneska zapomněla, na osobnosti.cz je napsáno, že má narozeniny 18.8., ale na imdb.com je 16.8. takže věřím raději jim :) takže Happy Birthday!!!!

Happy Birthday Max Carver!!!!

1. srpna 2014 v 0:07 | Pay
Tento článek jsem raději přednastavila. Takže Max se narodil 7 minut po půlnoci, a proto má narozeniny o ''den'' později než Charlie :)
Popřejme mu všichni, co mají twitter, všechno nejlepší!

Happy Birthday Charlie Carver!!!!

31. července 2014 v 14:46 | Pay
dnes slaví narozeniny Charlie Carver, který se narodil těsně před půlnocí před svým dvojčeteme Maxem, takže Max bude mít narozeniny zítra :) a kolik chlapcům je a bude? :D 26 let, pokud máte twitter, pojďte Charliemu popřát HAPPY BIRTHDAY!!!!
 
 

Reklama