Resumé vedlejších postav - MRTVÝ/ŽIVÝ

30. července 2015 v 19:08 | Pay |  Spoilers
Napadlo mě udělat menší resumé vedlejší postav, které jsme zatím viděli a těch, které jsme ještě neviděli :)
Začneme u prvního dílu, kde jsme mohli vidět Gabriela Hogana, který je synem herce, jenž ztvárnil v Teen Wolf Gerarda Argenta, Michaela Hogana. Viděli jsme ho právě hned v prvním díle! Určitě uhodnete koho hrál. Ano byl to vlkodlak s orlími svítícími drápy, se kterým se setkal jako první Parrish. Parrish dostal od něj pěkně na frak, ale přišla halucinace s Lydií a Parrish byl zase jako nový. Jméno této postavy bylo Belasko. Jeho úkolem bylo vysát moc pravého alfy, ale to se mu nepovedlo a Doktoři strachu ho zabili, protože neuspěl. A patří tedy k těm mrtvým.

V druhém díle nám byla představena postava Tracy, která trpěla nočními můrami, teda alespoň to tak vypadalo. Byla vždy vzornou studentkou, a proto si všichni mysleli, že je pouze ve stresu a má noční můry z toho. Tracy ale byla součástí plánu Doktorů strachu. Udělali z ní napůl vlkodlaka a kanimu. Tracy zabíjela postupně všechny, co se jí snažili nějakým způsobem pomoct. Začala svým doktory (ne ti, co jí stvořili), otcem a vydala se zabít i matku naší Lydie. V tom jí ale zabránili Kira, Lydia a i Malia. Jenže Doktoři stracu to brali také jako neúspěch a zbavili se i Tracy. Její tělo později zmizelo. My víme, že jí vzal Parrish, ale co je, to nikdo z nás neví. Takže tu máme další mrtvou, která zemřela ve 3. díle.

Salvator Xuereb alias otec Tracy a právník Donovana. Zahrál si vlastně ve dvou epizodách. Nějaký ten monolog a dialog tu byl. Tracyn otec byl tedy právník a snažil se své dceři nějak pomoci z depresí a bylo vidět, že svou dceru miluje. Ale Tracy ho zabila. Co k němu více říct. Takže je také mrtvý.

Ashton Moio byl jeden z prvních, co byl na natáčení. Jeho postava Donovana nám byla postupně představena ve 3. epizodách. Donovan se snažil stát se kdysi strážníkem jako jeho otec, který byl podle všeho kolegou šerifa Stilinského. Jeho otec ale skončil při jednom zásahu na vozíčku a Donovan si v sobě začal kupit nenávist, tedy přesněji jí začal kupit potom, co ho Stilinski odmítl jako strážníka, protože podle psychotestů dopadl tak, že nebyl schopný vykonávat toto povolání. Z Donovana se stal tedy pouliční lupič a agresivní člověk, co vyvolává rvačky. Proto několikrát skončil ve vězení a to se stalo i ve 2. díle, kde Donovan vyhrožuje Stilinskému, že ho zabije. Vyhrožování pokračovalo i v dalším díle, kdy Donovana odvážel právě Tracyn otec do věznice. Při útoku Tracy na vůz, Donovan utekl a dostali ho pod své ''ruce'' Doktoři strachu. Udělali z něj Wendigo, jestli se nepletu. A jeho příběh dále známe, Theo mu vnutknul, že Stilinskému se nejvíce pomstí tím, že udělá něco jeho synovi. Stiles se ale ubránil a nechtěně ho zabil.

Claytona jsme mohli vidět v prvním díle jako ošetřovatele v Eichen Housu. Viděli jsme ho i v 5. díle, kde si prohlížel Lydii svým slizským pohldem. Nevím, zatím neměl moc času se projevit. Ale abych řekla pravdu tenhle člověk se mi vůbec nelíbí a je mi hrozně nesympatický. Ale asi jsme ho neviděli naposledy. Je stále živý! :D

Hayden, sestra strážnice, lítá mezi prací a školou. Zná se s Liamem již od 4. třídy. A právě v té čtvrté třídě došlo k tomu, že si s Liamem zlámali nosy. Jak jsme se dozvěděli v poslední epizodě. Liam s Hayden k sobě pomalu nalézají cestu a snaží se nějak usmířit. Jenže přitom všem se Hayden Liamovi svěří, že má za sebou operaci, a tak se Liam chce přesvědčit, jestli se při té operaci něco zvláštního nestalo. A zřejmě stalo, protože Haydeniny oči měli zvláštní odlesk. Je tedy Chiméra jako ostatní? Přišla jako první pod ruku Doktorů strachu? No uvidíme, jestli se něco dovíme. Přiznejte se, kdo jste si tuto dívku oblíbil a fandíte jí s Liamem? :) Její status je prozatím živá!

Postavu Thea rozebírat tady nebudu, toho rozeberu při překladu jednoho článku :D jaké máte názory na tyto postavy?

Málem bych zapomněla ještě na další dvě postavy :D
Michael se objevil ve 4. epizodě, kde byl zachráněn Scottem od hrozné bolesti, kterou utrpěl při líbání s Lucasem, kterého jsem taky zapomněla :D Podle doktorů měl v krvy neskutečné množství škorpioního jedu, při kterém by měl být už mrtvý. Pokud jste sledovali pořádně i trailery na další díly, myslím ty, co vyšli při různých příležitostech, tak si myslím, že Michaela nebo-li Coreyho ještě uvidíme, pokud tedy to nebyla jen nějaká vystřižená scéna. Scott mu měl vniknout do jeho mysli pomocí svých drápů. Otázkou je, jestli to byl opravdu Corey. Jeho status je též živý.

Eddie Ramos jako představitel škorpiona, kterého stvořili Doktoři strachu. Jeho epizodní role měla jméno Lucas. Ano měla, bohužel Doktoři se ho opět zbavili dříve, než ho mohl Scott zachránit. Lucas byl gay, který byl před jeho proměnou velmi plachý a nakopak se bál s Coreym postoupit v jejich vztahu někam dál, alespoň tak to povídal Corey v nemocnici Kiře a Scottovi. Po jeho proměně ale bylo vše jinak, začal být velmi drsný a náruživý. Lucas se pokusil v Sinema klubu zabít i Masona, ale v tom mu zabránil Brett, nakonec i Liam a Scott s Kirou, která ho málem zabila sama. Jeho tělo bylo odvezeno do márnice, kde ho později sebral Parrish. O Parrishovi už by to byla zase jiná kapitola :D Takže status postavy je mrtvý!
 


Komentáře

1 Petr Petr | 30. července 2015 v 19:23 | Reagovat

Velmi pekne udělane :♥

2 SourWolf SourWolf | 30. července 2015 v 20:11 | Reagovat

Velice dobrý a originální nápad na článek:). Super čtení!
No jako polovina vedlejších postav umírá a umírá, mám pocit, že v každém díle někdo umře. Fakt že jo. No doufám, že se to nebude týkat hlavních postav, ale po promu na sedmý díl, si nejsem až tak jistá. No ze všech vedlejších postav je mi asi nejvíce sympatická Hayden, což se divím, poněvadž ze začátku mě úplně vysírala:D a to doslova:D, ale teď  jak se postupně s Liamem sbližují, se mi dostává pod kůži:) a mám ji vcelku ráda, ten její úsměv:). No jsem zvědavá co s ní stane, jestli je teda chiméra. No a ten co hraje toho ošetřovatele v EH je vážně hodně psycho, z jeho pohledu mi vždycky tak nějak přeběhne mráz po zádech, no jako už by se tam nemusel objevovat. Slizák jeden:D.

3 Jenna D. | jennadewan-tatum Jenna D. | jennadewan-tatum | Web | 30. července 2015 v 23:55 | Reagovat

Super článek!! Uplně jsi mě nadchla a byla bych moc ráda, kdyby se tu takových objevilo víc.. přece jenom, věci se snadno zapomenou :D :)

4 Justy | DylanSprayberry-Daily Justy | DylanSprayberry-Daily | E-mail | Web | 31. července 2015 v 15:57 | Reagovat

Asi takhle- člověk se těší, kdy se v seriálu objeví jedna z jejich oblíbených hereček (Kelsey) a oni ji po dvou episodách zabijou!! :DD to jsem si myslela, že umřu.
Dále- člověk si oblíbí takovýho sexouše (Ashton) a zase- HNED JE MRTVEJ!
Co je tohle za pořádky?! :DD
K Victoriině postavě Hayden- já nevím, podle mě se jí to nestalo při té operaci ale když ji poškrábala Tracy tak do ní nějak vpila ten "jed" co do ní doktoři? Já fakt nevím ale o tom, že by to bylo z té operace jsem ani neuvažovala... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama