Červenec 2015

Toyota Commercial with Malia Tate

31. července 2015 v 22:34 | Pay |  Videos
musím moc poděkovat Lydii, že našla toto video :) já jsem ho viděla již na tumblr, ale na YT jsem ho najít nemohla :) musím říct, že Toyota je úžasné auto a nedám na něj dopustit! Sama tuto značku mám a myslím, že si později s přítelem pořídíme společně také nějaký typ od této značky :) Jinak jsem se u této reklamy dost pobavila :D

Arden Cho | Growing Up... #changedestiny

31. července 2015 v 17:00 | Pay |  Videos
Arden o svém dětství a jejím problému jako je bulimie.

Arden Cho | VIP Bbq Event/concert in Hawaii!

31. července 2015 v 16:00 | Pay |  Videos
při jednom z koncertů na Hawaii udělala Arden grilování a někteří fanoušci se s ní tak mohli setkat, protože vyhráli setkání s ní :)

Gallery Update #38

31. července 2015 v 14:07 | Pay |  Gallery Update
jelikož jsem zase dlouho nestahovala fotky z instagramu :D tak mi jich tu zase vylezlo habakuk i habaděj :D fotky zase nejvíce přidávali Ryan a Arden :D no jen se podívejte a dokonce tu mám i 2 fotky Daniela v mokrém třičku (ááááách :-P)
CAST > ARDEN CHO > NETWORKS PICS > Instagram
CAST > Charlie & Max Carver > NETWORKS PICS > Instagram - Max
CAST > DANIEL SHARMAN > NETWORKS PICS > Instagram
CAST > HOLLAND RODEN > NETWORKS PICS > Instagram
image host
CAST > CODY CHRISTIAN > NETWORKS PICS > Instagram
image host
CAST > DYLAN SPRAYBERRY > NETWORKS PICS > Instagram
CAST > IAN BOHEN > NETWORKS PICS > Instagram
image host
CAST > RYAN KELLEY > NETWORKS PICS > Instagram
CAST > TYLER POSEY > NETWORKS PICS > Instagram
image host

Happy B-Day Charlie Carver!

31. července 2015 v 8:31 | Pay |  Grafika
Kdopak nám to dnes slaví narozeniny? Ano Charlie Carver, který se narodil o půlnoci 31. 7. 1988 a asi 5 minut po něm nebo i déle se narodil jeho bratr Max, takže narozeniny bude mít Max až zítra :) tak pojďte popřát na Twitter #HappyBdayCharlie :))))

‘Kira’s Close Call’ Official Sneak Peek

31. července 2015 v 8:05 | Pay |  Sneak Peek
Myslím, že Scott půjde za Kiřinou maminkou nebo se to nějak Kiřina maminka doví a vznikne z toho toto!

Could Theo Be A Good Guy After All?

30. července 2015 v 21:38 | Pay |  Spoilers
Velké otázky vzrůstají kolem postavy Thea, kterého hraje Cody Christian.
Pokud jste reagovali po poslední epizodě jako většina, že vlastně nevíte, jestli je tedy Theo opravdu takový hajzlík, který spolupracuje s Doktory, nebo jestli je to jen oběť Doktorů, která se snaží přežít, a proto dělá to, co je nutné, aby se zavděčil? Kolem této postavy je stále milion otázek a my se snad někdy odpovědi dovíme, ale pojďme si teď dát nějak dohromady, co o něm víme za poslední dobu. A pojďme si přečíst jednu z teorií od Lauren Cox z HollywoodLife.
Takže její teorie: Theo je dobrý člověk. Ale myslím si, že je Chimera a někde hluboko uvnitř ví, že je dobrý. Theo chce prostě být součástí Scottovy smečky, protože ví, že by ho Scott ochránil. Pokud Scott nakonec řekne ano, je tedy možnost Thea uvidíme i v další sérii.

Teď tak trochu moje teorie: Já osobně nevím, co si mám o Theovi myslet, od samého začátku jsem věděla, že mi na něm něco nesedí a že má něco společného s Doktory strachu. S tím jsem bohužel měla pravdu. No ale potom, co zachránil Maliu a jak se po ní koukal a po posledním díle, kdy zachránil Stilese? Tak fakt už nevím. Ale musím souhlasit s tím, že bude nejspíš Chiméra. Jelikož jestli si pamatujete, tak když vlkodlak někoho zabije, tak mu zmodrají oči. Theo zabil a nic se nezměnilo, protože to by neříkal Stilesovi, že to nesmí říct. Jelikož modré oči by ho před Scottem třeba v nějakém bojí, kdy bude nutná proměna.

teď nějaké ty záchytné body:

Chrání Stilesovo tajemství!
Chrání i Maliino tajemství!
Byl by docela velkým přínosem do smečky.
Nezapomínejme, že zachránil Scotta v 1. epizodě.
Pravděpodobně bude vědět, jak zabít Doktory strachu.
Nemá na něj vliv čtení knihy, aby to v něm vyvolalo nějaké vzpomínky (pokud se to dá nazvat vzpomínkami).
Zachránil Malii i Stilese!

Takové to proti:

Nejspíš je chimera.
Snaží se ovlivnit nějak Maliu a ukrást jí Stilesovi, záleží na tom, jak se na to koukáme :D
Vydírá Stilese skrz to jeho tajemství.
Pracuje právě s hlavními protivníky.
Lže téměř o všem, viz jeho rodiče.
Cvičí ostatní chiméry, které nastupují proti smečce.

Jaké názory máte na Thea vy?

Resumé vedlejších postav - MRTVÝ/ŽIVÝ

30. července 2015 v 19:08 | Pay |  Spoilers
Napadlo mě udělat menší resumé vedlejší postav, které jsme zatím viděli a těch, které jsme ještě neviděli :)
Začneme u prvního dílu, kde jsme mohli vidět Gabriela Hogana, který je synem herce, jenž ztvárnil v Teen Wolf Gerarda Argenta, Michaela Hogana. Viděli jsme ho právě hned v prvním díle! Určitě uhodnete koho hrál. Ano byl to vlkodlak s orlími svítícími drápy, se kterým se setkal jako první Parrish. Parrish dostal od něj pěkně na frak, ale přišla halucinace s Lydií a Parrish byl zase jako nový. Jméno této postavy bylo Belasko. Jeho úkolem bylo vysát moc pravého alfy, ale to se mu nepovedlo a Doktoři strachu ho zabili, protože neuspěl. A patří tedy k těm mrtvým.

V druhém díle nám byla představena postava Tracy, která trpěla nočními můrami, teda alespoň to tak vypadalo. Byla vždy vzornou studentkou, a proto si všichni mysleli, že je pouze ve stresu a má noční můry z toho. Tracy ale byla součástí plánu Doktorů strachu. Udělali z ní napůl vlkodlaka a kanimu. Tracy zabíjela postupně všechny, co se jí snažili nějakým způsobem pomoct. Začala svým doktory (ne ti, co jí stvořili), otcem a vydala se zabít i matku naší Lydie. V tom jí ale zabránili Kira, Lydia a i Malia. Jenže Doktoři stracu to brali také jako neúspěch a zbavili se i Tracy. Její tělo později zmizelo. My víme, že jí vzal Parrish, ale co je, to nikdo z nás neví. Takže tu máme další mrtvou, která zemřela ve 3. díle.

Salvator Xuereb alias otec Tracy a právník Donovana. Zahrál si vlastně ve dvou epizodách. Nějaký ten monolog a dialog tu byl. Tracyn otec byl tedy právník a snažil se své dceři nějak pomoci z depresí a bylo vidět, že svou dceru miluje. Ale Tracy ho zabila. Co k němu více říct. Takže je také mrtvý.

Ashton Moio byl jeden z prvních, co byl na natáčení. Jeho postava Donovana nám byla postupně představena ve 3. epizodách. Donovan se snažil stát se kdysi strážníkem jako jeho otec, který byl podle všeho kolegou šerifa Stilinského. Jeho otec ale skončil při jednom zásahu na vozíčku a Donovan si v sobě začal kupit nenávist, tedy přesněji jí začal kupit potom, co ho Stilinski odmítl jako strážníka, protože podle psychotestů dopadl tak, že nebyl schopný vykonávat toto povolání. Z Donovana se stal tedy pouliční lupič a agresivní člověk, co vyvolává rvačky. Proto několikrát skončil ve vězení a to se stalo i ve 2. díle, kde Donovan vyhrožuje Stilinskému, že ho zabije. Vyhrožování pokračovalo i v dalším díle, kdy Donovana odvážel právě Tracyn otec do věznice. Při útoku Tracy na vůz, Donovan utekl a dostali ho pod své ''ruce'' Doktoři strachu. Udělali z něj Wendigo, jestli se nepletu. A jeho příběh dále známe, Theo mu vnutknul, že Stilinskému se nejvíce pomstí tím, že udělá něco jeho synovi. Stiles se ale ubránil a nechtěně ho zabil.

Claytona jsme mohli vidět v prvním díle jako ošetřovatele v Eichen Housu. Viděli jsme ho i v 5. díle, kde si prohlížel Lydii svým slizským pohldem. Nevím, zatím neměl moc času se projevit. Ale abych řekla pravdu tenhle člověk se mi vůbec nelíbí a je mi hrozně nesympatický. Ale asi jsme ho neviděli naposledy. Je stále živý! :D

Hayden, sestra strážnice, lítá mezi prací a školou. Zná se s Liamem již od 4. třídy. A právě v té čtvrté třídě došlo k tomu, že si s Liamem zlámali nosy. Jak jsme se dozvěděli v poslední epizodě. Liam s Hayden k sobě pomalu nalézají cestu a snaží se nějak usmířit. Jenže přitom všem se Hayden Liamovi svěří, že má za sebou operaci, a tak se Liam chce přesvědčit, jestli se při té operaci něco zvláštního nestalo. A zřejmě stalo, protože Haydeniny oči měli zvláštní odlesk. Je tedy Chiméra jako ostatní? Přišla jako první pod ruku Doktorů strachu? No uvidíme, jestli se něco dovíme. Přiznejte se, kdo jste si tuto dívku oblíbil a fandíte jí s Liamem? :) Její status je prozatím živá!

Postavu Thea rozebírat tady nebudu, toho rozeberu při překladu jednoho článku :D jaké máte názory na tyto postavy?

Málem bych zapomněla ještě na další dvě postavy :D
Michael se objevil ve 4. epizodě, kde byl zachráněn Scottem od hrozné bolesti, kterou utrpěl při líbání s Lucasem, kterého jsem taky zapomněla :D Podle doktorů měl v krvy neskutečné množství škorpioního jedu, při kterém by měl být už mrtvý. Pokud jste sledovali pořádně i trailery na další díly, myslím ty, co vyšli při různých příležitostech, tak si myslím, že Michaela nebo-li Coreyho ještě uvidíme, pokud tedy to nebyla jen nějaká vystřižená scéna. Scott mu měl vniknout do jeho mysli pomocí svých drápů. Otázkou je, jestli to byl opravdu Corey. Jeho status je též živý.

Eddie Ramos jako představitel škorpiona, kterého stvořili Doktoři strachu. Jeho epizodní role měla jméno Lucas. Ano měla, bohužel Doktoři se ho opět zbavili dříve, než ho mohl Scott zachránit. Lucas byl gay, který byl před jeho proměnou velmi plachý a nakopak se bál s Coreym postoupit v jejich vztahu někam dál, alespoň tak to povídal Corey v nemocnici Kiře a Scottovi. Po jeho proměně ale bylo vše jinak, začal být velmi drsný a náruživý. Lucas se pokusil v Sinema klubu zabít i Masona, ale v tom mu zabránil Brett, nakonec i Liam a Scott s Kirou, která ho málem zabila sama. Jeho tělo bylo odvezeno do márnice, kde ho později sebral Parrish. O Parrishovi už by to byla zase jiná kapitola :D Takže status postavy je mrtvý!

Gallery Update #37

30. července 2015 v 8:08 | Pay |  Gallery Update
konečně taky nějaké novinky, teda novinky :) jde o scany z časopisu Empire, kde na září najdeme článek o filmu našeho Dylana, The Scorch Trials...dále tu pro vás mám vytažené stills z těchto scanů, proto jsou tak malé kvality, ale pořád lepší něco než nic ;) Včera jsem ještě našla tři candids Tylera Hoechlina s Brittany Snow ze 30.6., kdy si vyrazili na večeři v LA...no a ještě se objevil už kvalitnější scan z EW, který byl speciálně vydán pro Comic Con...No a dále tu mám zase 5 fotek z natáčení a až se dnes navečer zase vrátím, tak se pokusím přeložit zase nějaký ten článek a myslím, že Charlotte dávala překlad z twitteru, kdy Holland odpovídala na dotazy :) já vím, že tohle dělala i pár dní zpět Meagan Tandy alias Braeden, takže pokud budu mít chuť, tak vám něco málo přeložím i z těchto dotazů :) Tak ale teď už se kochejte scany a dalšími fotkami ;)
CAST > DYLAN O'BRIEN > MOVIES > THE SCORCH STRIALS > Stills
CAST > DYLAN O'BRIEN > MAGAZINE SCANS > Empire (September) 2015
CAST > TYLER HOECHLIN > CANDIDS > Dinner at the Pink Taco with Brittany 30/6/2015
image host
TEEN WOLF > SEASON 5 > BTS

5x07 Strange Frequencies PROMO #2

30. července 2015 v 7:16 | Pay |  Promo >> 5. season
zatím takto trochu nekvalitní promo v pořadí druhé! nevím, jak vy, ale mám teď dost velký strach!