Březen 2015

Gallery Update #11

31. března 2015 v 21:02 | Pay |  Gallery Update
mám tu pro vás další dávku fotek...jedny jsou z natáčení, pak instagramu :)
TEEN WOLF > SEASON 5 > BTS (20x)
CAST > Arden Cho > Networks Pics > Instagram (3x)
CAST > Hollan Roden > Networks Pics > Instagram (1x)
image host
CAST > Other Cast > Networks Pics > Instagram - @the_ryan_kelley (2x)

Teen Wolf Casts Texas Teen as New Creature

30. března 2015 v 16:36 | Pay |  Spoilers
Pokud jste sledovali fb a twitter, tak MTV vyhlásilo takovou soutěž o to, kdo vymyslí nějaký návrh na stvůru, která by se měla objevit v 5. sérii. Vyhrál tzv. Sluagh, teď se našel i jeho představitel Michael Lynch, kterého vidíte i na fotce s herci.

Teď nějaké podrobnosti ke Sluaghovi, jedná se o zrůdu, která pochází z oblasti Irska a Skotska a pojídá duše nevinných a někdy dokáže svou duši přenést do těl jiných obětí ve spánku.

Michael minulý týden strávil dva dny na place, udělali se veškeré přípavy a jako Sluagh natáčel. K roli se dostal pomocí nadace Made-a-wish. Jeho přáním bylo stát se součástí TW. Podle některých zdrojů to vypadá, že si maskéři dali dost záležet a prý to bude velmi děsivý netvor.

Se Sluaghem se setkáme v díle, kde se budeme opět nacházet v jednom z areálů Eichen Housu.


New Members!

30. března 2015 v 15:50 | Pay |  Spoilers
A mám tady pro vás shrnutí nových herců ( omlouvám se, že se mi trochu nepovedlo prostřední png :D) jako první je Ashton Moio, o kterém psal Linden Ashby na twitter, že s ním natáčí nějaké scény.
Další je Victorie Moroles, která by měla ztvárnit postavu Viktorie, která by měla mít něco s Liamem.
Gabriel Hogan je synem představitele Gerarda Argenta, Michaela Hogana. Zatím se ví, že se objevím v TW, ale neví se na jak dlouho a vlastně ani podrobnosti o jeho postavě.
Tak a další tři, tentokrát víme, že tito jsou potvrzení.
Jedním z pánů je Clayton Forning, o němž víme, že bude hrát Schradera.
Kelsey Chow jako Tracy. A vypadá to, že její postava bude opakující se.
A jako poslední je tu Salvator Xuereb, o němž nevím žádné podrobnosti, jméno postavy ani další podrobnosti.

Instagram | Gallery Update #6

30. března 2015 v 15:34 | Pay |  Gallery Update
Arden přidala na instagram hned pět fotek, tři z nich jsou s jejím Chewy hafanem :D jedna s přáteli, a pak něco dobrého na zub :) Jako další je Ryan, který nás o víkendu zásoboval fotkami z conu, který se konal v Londýně a byli na něm i Crystal s Ornym a Stephenem Lunsfhudem, fotky jsou opět boží :D hlavně fotka Ryana a Ornyho :D :D to je bez komentáře :D
CAST > ARDEN CHO > Networks pics > Instagram (5x)
CAST > OTHER CAST > Networks Pics > @the_ryan_kelley - Instagram (6x)

Spoilers 1.4

29. března 2015 v 18:53 | Pay |  Spoilers
Jak jsem říkala, tady máte mé shrnutí z PaleyFestu:
Opět se tu srovnával původní film a seriál. Je to rozhodně úplně jiné.
Tyler mluví o Pilotu tak, že se do scénáře naprosto zamiloval a chtěl tu roli získat i z důvodu, že vlastně nikdy prošel střední školou jako normální teeneger. Měl domácího učitele a tak, to je prostě tak, když od 6 let hrajete. A tak si to chtěl zažít alespoň touto formou.
Crystal měla položenou otázku ohledně Allison a Pilotu. Crystal řekla,že Allison se v Pilotu zdála slabá,ale ve skutečnosti se z ní stala silná postava a žena. Na to navázal Jeff, že Crystal prostě musela být Allison a že viděl hned i to spojení mezi ní a Tylerem.
Jeff dále řekl, že jednotlivé postavy právě vytvářejí samotní herci a on jim je píše všechno přímo na tělo. A také řekl, že má dost kvalitní herce, když mu je berou, třeba do filmů a seriálů jako například televize CW.
Dylana se také ptali na Pilot. Dylan původně chtěl být Scottem, ale pak se zamiloval do Stilese a volal kvůli tomu svému manažerovi. Zamiloval se do něj díky tomu, že má vlastnosti jako ochránit všechny,co má rád a zároveň umí říct vše, co si myslí. Nazval Stilese lepidle, co pojí celou show a i postavy.
Holland se také ptali, jak se změnila Lydia a že vlastně Lydia prošla největší změnou od Pilotu. S tím Holl souhlasila, ale bavili se o tom, jak se vlastně ke své roli dostala a jestli jsem to dobře pochopila, tak Holl nevěděla, že bude Lydií. Pak se tu ptali na to, jestli věděla Holl, že Lydia je banshee? Ne nevěděl to pomalu ani Jeff, právě proto, že píše tak nějak za pochodu a hlavně na tělo hercům, takže to vyplynulo z hraní Holl. Zajisté se zmínili o křiku a řvaní. Křik Lydie byl nahrán jednou a teď už Holl při scéně jen otevírá pusu.
Pak se tu rozebírala Allisonina smrt. Bylo to hrozně smutné a těžké pro všechny, ale nejvíc pro Crystal a Tylera. Crystal dokonce byla ta, co chtěla, aby Allison řekla Scottovi, že ho miluje.
Tyler dostal otázku ohledně lidí, kteří v seriálu umřeli. Tyler řekl, že se všemi se schází, ať už je to na conech nebo na akcích či soukromě. Jejich smrti byli v seriálu takové jiné oproti Crystalině. Tyler tvrdí, že to je právě díky tomu propojení,co měli.
Jeff mluví o Hoechlinovi, proč tu není. Jedná se o to, že nebude regulérní postavou v 5. sérii. Jeff mu dává prostor na to,aby tedy mohl natáčet filmy a experimentovat.
Tahle série bude mít větší prostor pro opravdové teenegery jako je Liam, Mason a nováčci (o kterých udělám článek samotný).
Dylan Sprayberry se zprvu bál, jak zapadne, ale nakonec viděl, jak jsou O'Brosey úžasní a že mezi ně zapadne hned.
Shelley miluje svou postavu. A o Malie mluví hezky i o jejím poslání, že bude hledat mamku a v 1. epizodě uvidíme nevlastního taťku.
Jeff o nové sérii - nová tajemství, akce a hodně Liama, Kiry, Lydie a samozřejmě hodně scén Scotta a Stilese.
Vypadá to,že se dočkáme opět detektivního týmu Stydia. Budou pátrat v Eichen Housu.
Dylana i Holl se ptali,co říkají na Stydii.Oba si při tom hraní nepřijdou, že by ta chemie mezi nimi nějak byla, prostě se u hraní baví.

tak to jsem pobrala tak nějak z panelu, na fb stránce jsem to přidávala hned 12. 3. :)

Return and Gallery Update

29. března 2015 v 9:39 | Pay |  Gallery Update
Za prvé, zdravím a jsem částěčně zpět :D ještě nemám zdaleka vyhráno, ale nejhorší zkouška je za mnou a musím stihnout další dvě, jednu mám v úterý,ale nevím no...snad jí dám a příští týden další...do toho se mi neozývá vedoucí bakalářské práce, takže ve čtvrtek za ním musím, ale jsem opravdu zpět, třeba jen na víkendy, ale jsem...za druhé, jistě si můžete všimnout nového layout od úžasné Lydie!Které chci poděkovat i tady na blogu! Moc moc moc děkuji, první layout se Stydií, o který já se pokouším už asi půl roku a jen Lydie to zvládla! Děkuji moc!
Za třetí, info o teen wolf je a bylo, nevím, jestli všichni sledovali facebookovou stránku, kam jsem veškeré informace dávala, ale dneska večer zkusím takové shrnutí toho, co nám bylo řečeno na paleyfestu a tak... Za čtvrté, nebudu vám sem teď strkat jednotlivě fotky, které jsem nahrála na galerii, ale bude to pod jmény a čísly, abych tady neměla článek dlouhý jako blázen :D

TEEN WOLF > Season 5 > BTS

TYLER POSEY - 12 ; CRYSTAL REED - 1 ; DYLAN O'BRIEN - 12 ; HOLLAND RODEN - 1 ; TYLER HOECHLIN - 12 ; DANIEL SHARMAN - 123 ; MAX CARVER - 1 ; CHARLIE CARVER - 1 ; ARDEN CHO - 1 ; OTHER CAST - 123456 ; EVENTS - 1234