Září 2014

I NEED A REST

20. září 2014 v 9:21 | bitchsimcababy & Pay |  Messages
Zdravím, i když zrovna tenhle článek není potěšující, hlavně pro moje affs. Budu k vám občas chodit, ale vůbec teď nezvládám blog.
Začíná mi škola, musím stihnout 3 zkoušky během měsíce a ještě se učit na státnice a udělat bc práci, tak se mě snažte pochopit...Nechci blog zrušit, ale asi by se tu nenašel nikdo,kdo by nám s tím pomohl. Fotky do galerie nahrávám, to ano, ale prostě už není chuť to dát sem na blog.
Opět mám blogovou krizi, taky mi občas přijde, že dělám tuto práci zbytečně :D
Myslím, že mě nějaké blogařky pochopí, co myslím. :)
Simča taky nemá pořádně čas, nemá čas ani na svůj blog, natož aby se tady do toho pustila. Pokud by někdo z vás, co máte stránku o nějakém herci z Teen Wolf, omrzelo se zaobírat jen tím hercem, brána k nám je otevřená. No nic...nebudu tu tlachat nesmysly.
Prostě a jasně, já tu vyhlašuji HIATUS na dobu neurčitou a najdete mě pouze na facebooku, vím, že mnohé/zí z vás fb ani nemají, psali jste mi to,když jsem to sem dávala poprvé, ale určitě na vaše blogy zavítám, protože je mám uložené :) Affs záleží na vás, jestli si mě strčíte do nějaké té kolonky hiatusu, já bych ráda zůstala se všemi spřátelená, ale je mi jasné, že budete mít raději ty blogy, které jsou aktivní. Tak to by bylo vše. Mějte se zatím pěkně a dneska vás ještě všechny oběhnu :)

Spoiler 1.1

16. září 2014 v 9:39 | bitchsimcababy & Pay |  Spoilers
Mezi Derekovou velkou změnou, Parrishovou novou misí a dramatického výstupu Kate, tu je ještě hodně věcí, které musí být ještě po finále Teen Wolf projednány. Níže výkonný producent Russell Mulcahy - který také režíroval tento díl, hovoří o největších zvratech v epizodě a jak mohou ovlivnit pátou sezónu.

TVLINE | Začněme s koncem. Argent odjel s Calaveras. Mohl by to být konec Argents "ságy"?
Neřekl bych. Hned od začátku, naší mantrou je "sexy, strašidelné a překvapující," a myslím, že zůstanou všechny dveře otevřené [pro každého, kdo se vrátí]. V Teen Wolf je všechno možné.


Gallery Update #8

16. září 2014 v 9:11 | bitchsimcababy & Pay |  Gallery Update
DYLAN O'BRIEN > NETWORKS PICS > TWITTER (3x)
DYLAN O'BRIEN > PHOTOSHOOTS > #024 (1x)
image host

Live with Kelly & Michael

16. září 2014 v 8:39 | bitchsimcababy & Pay |  Videos
Dylan se objevil v show Life with Kelly & Michael, videa jsou sice nekvalitní, ale alespoň něco :)

Dylan O'Brien arrives at LAX airport in LA for a departing flight to NYC

16. září 2014 v 8:14 | bitchsimcababy & Pay |  Videos
Dylan na letišti v LA :) mířil do NY

News about Tyler Hoechlin & Charlie Carver

13. září 2014 v 21:31 | bitchsimcababy & Pay |  Interviews/Report
Charlie Carver by se měl objevit v Hawaii 5-O a to v epizodě, která bude odvysílána 21.11. Charlieho postava by se měla jmenovat Travis.
Charlie by měl ještě stále natáčet film Michael a nevím, kdy přesně začne natáčení druhé série The Leftovers.
A teď k Tylerovi Hoechlinovi.
Tyler Hoechlin by se mohl objevit v jednom filmu,který by měl být o basebalových hráčích, That's What I'm Talking About je název. Nabídnuté role mají i Blake Jenner (Glee) a také Wyatt Russell (22 Jump Street) a náš Tyler, všichni získali nabídku na hlavní role hráčů. Prý by se film měl podobat filmu s Benem Afleckem a Matthew McGonaughey Dazed and Confused (Omámení a zmatení) od režiséra Richarda Linklatera, který byl měl režírova právě i film, kde má Tyler nabídnutou roli.

'Maze Runner' stars talks about new film

13. září 2014 v 8:26 | bitchsimcababy & Pay |  Videos

The Cast Of The Maze Runner Is Interviewed At Seacrest Studios

13. září 2014 v 8:23 | bitchsimcababy & Pay |  Videos
fotky jsem přidávala včera a dneska tu mám pro vás video :)

Holland Roden Reveals How She Thinks Teen Wolf Should End!

12. září 2014 v 19:30 | bitchsimcababy & Pay |  Interviews/Report
Teen Wolf hvězdu Holland Roden opět vyzpovídal OKMagazine.com. A teď se konečně odhalilo, co opravdu chcete vědět: co se bude dít v show! Mluví o finále, co se stane dál, a jak chce, aby seriál skončil.

OK !: Co nám můžeš říci o finále?
HR: Vzhledem k tomu, že je tu takové jiné obsazení, mám pocit, že to má velmi odlišnou energii než poslední finále. Poslední finále bylo opravdu dramatický a spousta rolí byla odstraněna. V této sezóně bude zajímavé sledovat, jak se věci vyvíjejí, aniž by to bylo příliš daleko od předchozích událostí! Není nutné, aby tam bylo mnoho mrtvých, protože to je obvykle synonymem pro Teen Wolf finále, ale je to zajímavé v tom, jak to chodí.

OK !: MTV právě oznámila další obrovskou sezónu. Co myslíš, že se stane v páté sezóně?
HR: Co doufám, že se stane - nevím, jestli se to stane, ale ráda bych i nadále chtěla zkoumat Lydiin příběh o její rodině a spojení k banshee. Je to dědičné? Byl to božský zásah nebo něco takového? Příroda versus život, jak ta věc Banshee vůbec vznikla ?

The Scorch Trials v češtině již letos!

12. září 2014 v 15:22 | bitchsimcababy & Pay |  Messages
Mám potěšující zprávu pro vás, co jste přečetli nebo čtete právě teď první díl Labyrintu (The Maze Runner). Druhý díl byl napsán na obalu, že vyjde začátkem roku 2015, ale dnes bylo podle všeho potvrzeno, že druhý díl bude již tento prosinec. Přesné datum ještě nemáme, ale až se dovíme, určitě vám dáme vědět.
P.S. Fotka je moje :D proto je tam i druhá knížka, která mi přišla, nechtělo se mi fotit tu knížku ještě zvlášť :D tak snad vás to nedráždí :D