Srpen 2013

DEUCALION

30. srpna 2013 v 21:31 | bitchsimcababy & Pay
Bohužel žádné novinky se moc neobjevují. Tak mám tady takovou zajímavost, jak vzniká maska Deucalina ;)ETOnline Teen Wolf Scoop

27. srpna 2013 v 21:11 | Pay |  Spoilers
Asi nad tím všichni přemýšlí,co se bude dít v další části 3.série...je jasné,že nám tvůrci nemůžou prozradit nic :D ale náznaky, tedy spoilery nějaké vypouští... Na konci první poloviny série jsme si mohli všimnou párů Aiden a Lydia, Ethan a Danny, Allison a Isaac.
Podle všeho určitě tyto páry povedou k něčemu,ale na nic se nespěchá, ale rozhodně nás čekají prý vtipné scény s těmito páry v 1.epizodě druhé poloviny série. Scott bude mít vždycky Stilise a i přes to všechno,co se děje mezi Allison a Isaacem, tak jsou to jeho přátelé. Vtipné scény v 1.epizodě budou hlavně mezi Isaacem a Scottem.

Teen Wolf Cast In The ET Comic Con Suite

27. srpna 2013 v 11:23 | bitchsimcababy & Pay |  Videos
Objevilo se jedno nové video z Comic-Conu, kde herci z Teen Wolf odpovídají na různé otázky jako třeba kdo má nejlepší vlasy, atletickou postavu atd. Nejlepší je Dylan jak přemýšlí u těch vlasů a řekne Jacksona :D
P.S. video nejde vložit,tak klikněte na obrázek a dostanete se na stránku ;)

Holland Leaving The Dream Downtown Hotel

26. srpna 2013 v 18:56 | bitchsimcababy |  Gallery Update

Objevily se 4 nové fotky Holland, která byla vyfocena, když opouštěla hotel na Manhattanu :-)

image host image host image host image host

HAPPY BIRTHDAY, DYLAN!!

26. srpna 2013 v 16:37 | bitchsimcababy & Pay |  Dylan O'Brien
Dylan dnes oslavuje 22.narozeniny! Já mu přeji všechno nejlepší, zdraví a láásku a hlavně aby pořád byl takový bavič, jakým je! :) A doufám, že si mě jednoho dne vezme :D
Tyler Posey: Clip of Tyler on the Exes

26. srpna 2013 v 11:39 | Pay |  Videos
Tyler se objevil v seriálu The Exes :)

MTV Video Music Awards 2013

26. srpna 2013 v 11:28 | Pay |  Gallery Update
Crystal a Holland se objevily na včerejším předávání cen MTV Video Music Awards...Popravdě se mi nejvíc líbí Holland, je prostě dokonalá, Crystal mi přijde taková divná no :(
P.S. fotky prozatím nahráváme na imgbox, jelikož čekáme, jestli se nám otevře gallerie :D tak mějte strpení :)
image host image host image host image host image host

Teen Wolf Revelations (August 19, 2013)

25. srpna 2013 v 15:10 | Pay |  Videos
po 12.epizodě byla tato show :) tak,kdo jí ještě neviděl :)


Derek scoop/spoilers from Jeff Davis' e! interview

25. srpna 2013 v 11:03 | Pay |  Spoilers
Vlk na misi: Ano, fanoušci Dereka se teď očekávají návrat jejich vlkodlaka. Vy jste si mysleli, že by opustil nadobro show? Opravdu? To je tak pěkné.
Derek má zvláštní poslání a vrátí se. Jak a kdy se vrátí, na to si musíte počkat. Dereka bychom měli vidět i na jeho cestě a nejen jeho návrat do Beacon Hills.
Takže Derek ani Tyler nekončí v našem seriálu a uvidíme,jestli tento spoiler bude pravdivý, že uvidíme i Derekovu cestu. :)

Tyler's new interview with TvFanatic

25. srpna 2013 v 10:33 | Pay |  Spoilers

Rozhovor byl zveřejněn na fan stránce Tylera teprve 23.8., tak berte to,že tam jsou informace, které už jsme mohli vidět ve 12.díle. Můj překlad berte taky s rezervou :D
TvFanatic: I přes to všechno,co udělala, bude Derek něco cítit k Jennifer? Podaří se mu tyto city vypnout?
Tyler: Ano, myslím si, že v jakémkoli vztahu je těžké vypnout tyto city. Tento vztah má jisté okolnosti a drastický obrat, že Derek neví sám, jestli ty city v něm stále jsou. Myslím, že kdyby tam nějaké pocity byly, tak takové kterých lituje a je naštvaný sám na sebe.

TVFanatic: Jaký je vztah Petera a Dereka na konci sezóny?
Tyler: Nejsem si jistý, že by Peterovi někdy důvěřoval. Myslím, že je to vztah založený na závislosti. Myslím, že Derek potřebuje Petera jako vodítko v určitých chvílích. Na konci je Derek dosti nevědomý v této situaci a tak si myslím, že tento vztah ještě není rozbitý, ale nemyslím si, že je to dobrý člověk (Peter), který by měl vystaveny základy důvěry.

TvFanatic: Na konci epizody, Scott a Derek jednají společně, když nechají Deucaliona odejít. Měli bychom tedy věřit tomu, že jsou na stejné straně?
Tyler: Nejsem si tak jistý. Samozřejmě nevíme, co přijde, ale myslím si, že nevím, jestli budou na stejné straně. Já si myslím, že Derek bude brát teď postavení Scotta a jeho moci a autoritu vážněji. Myslím, že úroveň respektu zde nabyla novou úroveň.

TvFanatic: Scottův hlas na konci epizody říká, že Derek odchází, ale budeš v další části série (3B)?
Tyler: To nemůžu říct.

TvFanatic: Co bylo největší výzvou při natáčení 3A, bylo to fyzické nebo psychické?
Tyler: Myslím, že zjištětí, že Derek má svou slabou stránku. Bylo hezké vidět tuto jeho stranu, ale rozhodně to byl problém v tom, že to bylo hledání nových způsobů, jak prezentovat tento nový znak, aniž by byl ohrožen původní znak. Takže pro mě bylo velmi zajímavé a zábavné, že po dvou letech hraní jednoho charakteru, tak mu přidáte novou stranu, kterou nikdo neviděl. Bylo to zábavné a zároveň výzvou pro mě jako herce. Vždy je zábavné hrát.